Kateřina Landová a Eliška Dvořáková, dvě mladé zahradní a krajinné architektky

Jsme duo, které spojuje naše láska k přírodě, vnímavost a neustálá chuť tvořit. Rozhodly jsme se pro tvorbu zahrad a zelených prostor. 

Zaměřujeme se především na rodinné zahrady, komunitní či soukromé zelené prostory a na zelené střechy.

Naše filozofie…

Věříme, že zeleň je místem odpočinku, přispívá ke klidu mysli i duše, což je v dnešním chaotickém světe velmi cenná vlastnost. Snažíme se vždy maximálně využít potenciál místa a nahlížet na něj v detailu i celku, dbát na přání a požadavky majitelů a uživatelů, vytvářet tak jedinečný a osobitý prostor. Je nám blízký jednoduchý, čistý a moderní styl, ve kterém se snažíme naše projekty tvořit. Vždy si zakládáme na osobním přístupu a originalitě projektu.

Na čem stavíme…

Obě jsme vystudovaly obor zahradní a krajinářská architektura na České zemědělské univerzitě v Praze. Zároveň jsme certifikované hodnotitelky a poradkyně přírodních zahrad. Své projekty stavíme nejen na teoretických základech, ale také na praktických osobních zkušenostech s údržbou a realizací zahrad a zelených prostor. Mimo vlastní projekty spolupracujeme na projektech se zaběhlými ateliéry a realizačními společnostmi.